Bizim Hikayemiz

Miela Kids’in hikayesi bebeğim daha doğmadan onun için almak istediğim ürünleri bulamayışımla başladı.

Her bir ürün kendi bebeğim için bulmakta zorlandığım, tarzını, modelini, desenini ya da işlevini beğenmediğim ürünler üzerinde titizlikle yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıktı ve bu ürünler Miela Kids’in tarzına ve felsefesine yakın bazı özel markaların özgün ürünleriyle bir araya gelerek Miela Kids’in hikayelerini oluşturdular.

Koleksiyonlarımızda organik pamuk, modal gibi özellikli kumaşlardan üretilen, fonksiyonel ve hem anneler hem de çocuklar için kullanımı rahat ürünler yer almaktadır. Amacımız anne-bebek ihtiyaçlarına bir bütün olarak bakarak sadece tekstil grubu değil; inandığımız farklı ürün gruplarını da koleksiyonlarımıza katarak daha geniş ürün yelpazesi yaratmaktır.

Küçük bir hayalle başladığım bu yolda şu an geniş ve dinamik bir ekiple beraber üretmeye ve geliştirmeye hızla devam ediyoruz. Hedefimiz Miela Kids'in hikayesini devam ettirerek özgün, rahat ve doğal içerikli ürünler arayan anneler için tasarlamaktan, üretmekten ve en önemlisi kullanmaktan keyif  aldığımız ürünler yaratmak. Sonraki hikayelerde görüşmek dileğiyle…

Miela Kids Kurucusu Kevser İNCİ ZOR

Miela Kids: Çocuklarınız için Zamanı Geri Kazanın

Her büyük fikir, basit bir sorunla başlar: Vaktimiz neden bu kadar kısıtlı ve değerli?

Bir mühendis annenin karşılaştığı bu basit sorun, kendi aradığı kalite ve tasarımı bulamamasıyla Miela Kids’in doğuşunu tetikledi. Kevser, sıradanlığın ötesine geçmeyi hedefleyerek, çocuğu için yalnızca işlevsel değil, aynı zamanda estetik ve dayanıklı çözümler sunmak istedi.

Girişimci bir anne, fonksiyonelik bakış açısı olan bir hayalperestin manifestosu  

Hamileliği sırasında, Kevser’in çantasında bir düzen yaratma arzusu, kendi tasarladığı çok amaçlı bir çanta üretimine dönüştü. Yedek kıyafet
ve bezler için ideal, cepli, kapitone pamuklu çantalar yaratarak Miela Kids’i hayata geçirdi. Bu, onun mühendislik bilgisini annelik deneyimiyle birleştirerek ortaya koyduğu fonksiyonel ilk üründü. Ardından fonksiyonelliği ön planda tutarak yeni ürünler yaratmaya devam etti.

Az Al, Öz Al: Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin

Miela Kids, 'az al, öz al' felsefesine derinden bağlıdır. Az ama fonksiyonel ürün tüketimiyle, annelerin ve çocukların zamandan tasarruf etmelerini, ürünleri uzun süre kullanabilmelerini sağlamayı amaçlar. Unisex tasarımları sayesinde, kardeşler arası ve nesiller boyu kullanımı teşvik eden bir sürdürülebilirlik anlayışına sahibiz.

Toplumsal Dokuyu Güçlendirme

Miela Kids sadece bir marka değil, aynı zamanda yerel girişimci kadınları destekleyen ve toplum bilinci yaratmayı amaçlayan bir harekettir. Kevser, girişimci ruhunu hem girişimci olmayı arzulayan üniversite öğrencileriyle hem de kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan kadınlarla paylaşarak onların da kendi hikayelerini yazmalarına ilham verir. Ayrıca kadın sahibesi/yöneticisi olan atölyelerle çalışarak onları destekler.

#MielaFamily: Birlikte Büyüyoruz

Çünkü biz biliyoruz ki bir çocuğun yetiştirilmesi sadece aileye değil, tüm topluma aittir.

#MielaFamily topluluğumuz, annelerin yanı sıra babaları, hatta büyükanne ve büyükbabaları ve eğitimcileri de kapsayarak, büyütme sorumluluğunu paylaşmayı hedefler. Biz, birlikte güçlüyüz ve birlikte büyüyoruz.

Bir Mühendisin Tutkusu, Annelerin Rahatlığı

Miela Kids, her bir ürünün kalitesine titizlikle yaklaşır ve her zaman "önce çocukların ve annelerin konforu" ilkesini benimser. Yolculukta, parkta, araba gezintisinde ya da evin konforunda, her duruma uyum sağlayan müslin örtülerimiz, terletmeyen yeleklerimiz ve çift taraflı ceketlerimizle annelere
pratiklik ve şıklığı bir arada sunuyoruz.

İşte bu yüzden, Kevser'in mühendislik temeli ve bir annenin şefkatiyle yola çıkan Miela Kids, çocuklarımızın her adımda yanında olmak için burada.

Miela Kids ile Zamanınız Size Kalır.