Bizim Hikayemiz

Miela Kids’in hikayesi bebeğim daha doğmadan onun için almak istediğim ürünleri bulamayışımla başladı.

Her bir ürün kendi bebeğim için bulmakta zorlandığım, tarzını, modelini, desenini ya da işlevini beğenmediğim ürünler üzerinde titizlikle yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıktı ve bu ürünler Miela Kids’in tarzına ve felsefesine yakın bazı özel markaların özgün ürünleriyle bir araya gelerek Miela Kids’in hikayelerini oluşturdular.

Koleksiyonlarımızda organik pamuk, modal gibi özellikli kumaşlardan üretilen, fonksiyonel ve hem anneler hem de çocuklar için kullanımı rahat ürünler yer almaktadır. Amacımız anne-bebek ihtiyaçlarına bir bütün olarak bakarak sadece tekstil grubu değil; inandığımız farklı ürün gruplarını da koleksiyonlarımıza katarak daha geniş ürün yelpazesi yaratmaktır.

Küçük bir hayalle başladığım bu yolda şu an geniş ve dinamik bir ekiple beraber üretmeye ve geliştirmeye hızla devam ediyoruz. Hedefimiz Miela Kids'in hikayesini devam ettirerek özgün, rahat ve doğal içerikli ürünler arayan anneler için tasarlamaktan, üretmekten ve en önemlisi kullanmaktan keyif  aldığımız ürünler yaratmak. Sonraki hikayelerde görüşmek dileğiyle…

Menü